«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Йоганн Вольфганг фон Ґете

Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо допомогти дитині швидко адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості. Однією з запорук цього є знання іноземних мов, яке дасть дитині не тільки загальний рівень розвитку, а і в майбутньому можливість подорожувати, пізнавати нові культури, знайомитись з новими людьми, і що дуже важливо в наш час –  суттєвий «плюс» під час пошуків роботи.

Яку ж мову обрати? І коли починати навчання, щоб воно було максимально ефективним?

Я рекомендую почати з англійської мови.  Саме англійська зараз «повсюдна» та «міжнародно⎼універсальна», оскільки її знає більшість населення земної кулі і у сучасному суспільстві вона набуває статусу «обов’язкової». І хоча правило «нікenglishоли не пізно почати» можна застосувати і при вивченні мов, та все ж іноземну мову легше вивчити в дитячому та підлітковому віці. Це збільшує шанси опанувати її на рівні з рідною. Чим пізніше розпочати навчання, тим більше зусиль необхідно затратити, щоб відчути мову, пропустити її крізь себе.

Що не менш важливо, чому першою мовою слід обирати англійську, тому що вона вважається не складною і в більшості побудована на шаблонах, вивчивши які, можна вже за місяць почати розмовляти на елементарні теми.

Звичайно, кожна сучасна людина, яка прагне досягти успіху повинна знати хоча б дві-три мови.  Наступну іноземну мову вивчати уже легше. Тому тут вибір за Вами. Обирайте для вивчення ті мови, які подобаються Вам та Вашим дітям. Тоді вчити мову буде легко та цікаво. Головне ━ це вчасно та правильно зацікавити дитину до вивчення іноземних мов.

автор (Роксолана Герун)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *